Zbulohet klubi i ri i James Rodriguez

James Rodriguez do të transferohet në Serie A në verën e ardhshme

Real Madrid dhe James Rodriguez pritet të ndahen bë fund të këtij sezoni, dhe jo në janar siç ishte paralajmëruar,përcjell Express.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, mesfushori kolumbian do të transferohet te gjiganti nga Serie A, Juventusi.

James ka vendosur të largohet nga Santiago Bernabeu pasi  nuk është duke u konsideruar titullar nga trajneri Zinedine Zidane. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakZbulohet sekreti i Facebook, ja si mund të hysh në profilin e miqve
Artikulli tjetërKomuna e Podujevës pranon donacion nga Westerstede e Gjermanisë