Zbulohen emrat e 30 kandidatëve për Topin e Artë

0

France Football ka publikuar emrat e pesë futbollistëve të fundit në garë për Topin e Artë

Cristiano Ronaldo, Eden Hazard, Leonardo Bonucci, Isco dhe Kylian Mbappe janë në mesin e 30 futbollistëve për Topin e Artë të vitit 2017, çmim ky që ndahet nga France Football.

Para tyre e përditshmja franceze kishte publikuar edhe emrat e 25 futbollistëve të tjerë, të cilët po ashtu do të luftojnë për këtë çmim. /Express/