Yllkës i ka hyrë në qejf ekspozimi i gjoksit (Foto)

Deri para disa jave nuk është folur për të për ekspozimin e linjave trupore.
Por, tani, Yllka Kuqi ka filluar të bëhet si koleget e saj dhe po e nxjerrë gjoksin në pah, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka shpeshtuar publikimin e fotove të tilla dhe kjo gjë ka rënë edhe në sy të fansave të cilët nuk është se po i japin komente të mira! /Magazina.al/

y_1486973112-9290284yy_1486973147-8953355