Yllka Kuqi lanson klipin e radhës (Video)

Këngëtarje Yllka Kuqi dje ka lansuar këngën e re të titullauar “I kena fol”, ndërsa në klipin e saj paraqet linjat e veqanta trupore dhe stilin e saj që shkelqen./PodujevaPRESS/