Xhaka – Blero, a e dini se çka ka ndodhur sot? (FOTO)

Mesfushori i Përfaqësueses së Zvicrës dhe Arsenalit, Granit Xhaka dhe e dashura e tij Leonida e kishin një vizitë speciale në Londër, transmeton Arbresh.info.

Atë e ka vizituar këngëtari kosovar Blerim Muharremi (Blero) me të dashurën e tij Afrora Dikën.

Xhaka ka postuar në foto në Facebook nga vizita në fjalë.

xhaka