Vëllai sulmon vëllain në Podujevë

Sot në  Podujevë policia ka arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me vëllain e tij ka sulmuar fizikisht ate, raporton PodujevaPRESS.

Burime të PodujevaPRESS bëjnë me dije se viktima ka marr trajtimin  e duhur mjekësor, ndërsa kryesi i sulmit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Artikulli paraprakIronizojnë mediat serbe: Thaçi fton Vuçiqin si turist në Kosovë (Foto)
Artikulli tjetërPolicia dhe “merimanga” në aksion rrugëve të Podujevës