Vallëzimi provokues i Olta Gixharit që i ‘çmendi’ krejt meshkujt shqiptarë (Video)

Aty ku është ajo nuk ka vend për komplekse. Kështu ka ndodhur edhe gjatë një spektakli në Top Channel një vit më parë.

Olta Gixhari ka ndezur skenën me një kërcim shumë provokues me partnerin e saj, Ledjan Agalliaj.

Performanca titullohej “Crazy in love”, dhe aktorja është shfaqur mjaft provokuese me lëvizjet e saj në skenë.