Tronditet Real Madridi para ndeshjes me Sevillan (Foto)

Sergio Ramos nuk do të luajë ndaj Sevillas të mërkurën

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, do ta humbë ndeshjen e parë në Kupën e Mbretit ndaj Sevillas – kështu raporton AS, sipas të cilës lojtari ka probleme muskulore, transmeton Gazeta Express

E përditshmja spanjolle raporton se Zinedine Zidane nuk do të rrezikojë me 29 vjeçarin dhe se do të pushojë për sfidën e së mërkurës.

Trajneri francez shpreson që Ramos të jetë i gatshëm për dy sfidat tjera ndaj Sevillas dhe atë ndaj Granadas, ndeshje këto që zhvillohen brenda 10 ditëve./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakKjo vajzë bombastike mund të bëhet ‘reja’ e Presidentit të Kosovës! (Foto)
Artikulli tjetërBesart Berisha vendos rekord historik në Australi (Video)