Kjo vajzë bombastike mund të bëhet ‘reja’ e Presidentit të Kosovës! (Foto)

Drita Stublla është emri i vajzës bukuroshe për të cilën ka disa ditë po flitet mjaft shumë në mediat rozë.

Kjo për shkakun se po përflitet për një lidhje të mundshme në mes saj dhe djalit të presidentit të Kosovës, Endritit

Sa është e vërtetë kjo ende nuk dihet, por se duket bukur vajza kjo është më së e vërtetë!

Ajo ka një trup të formësuar mjaft mirë por e kompleton edhe stili i saj që duket shumë i veçantë.

Artikulli paraprakEra Istrefi këtë vlerësim ka për menaxherin e saj
Artikulli tjetërTronditet Real Madridi para ndeshjes me Sevillan (Foto)