Etiketim: Ekrem Hyseni

Agim Veliu sulmon Ekrem Hysenin e Shpejtim Bulliqin: Janë mashtrues dhe...

0
Ish kryetari i Podujevës, dhe tani deputet i LDK-së, Agim Veliu ka hedhur akuza të rënda kundë dy ish miqëve dhe bashkëpunëtorëve të tij...

Ekrem Hyseni: Prokuroria ka kërkuar disa dokumente shtesë për keqpërdorimet në...

0
Kryetari i degës së LDK-së në Podujevë Ekrem Hyseni mbrëm gjatë një debati në Tëvë1 ku përball kishte kryetarin e Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title