Sonte luhen këto dy super ndeshje në La liga dhe Serie A

Nga futbolli spanjoll vjen sfida e rëndësishme ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madridit që i takon Kupës së Spanjës.

Ndërsa në futbollin italian do të zhvillohet dueli shumë pritur në mes të Romës dhe Fiorentinës.

Ndeshja mes Barcelones dhe  Atletico Madridit zhvillohet në “Camp Nou” nga ora 21:00, ndërsa ajo në Seria A, mes Romës dhe Fiorentinës në “Olimpico” në 20:45 /PodujevaPRESS/.

Artikulli paraprakJa çfarë i ndodh trupit tuaj nëse pini një lugë vaj ulliri esëll?
Artikulli tjetërPODUJEVË: Këto lagje të qytetit sot mbesin pa rrymë!