Shqetësuese, mish i prishur në Podujevë (Foto)

Cilësia e mishit në marketet kosovare vazhdon të jetë e dyshimtë. Një rast tejet shqetësues është parë në një nga marketet e Podujevës.

Mishi i qebapave ishte për shitje në market, por që kualiteti i tij do të i bënte dëm edhe kafshëve.

Mishi shihet i mykur në paketimin e tij në ETC-në e Podujevës.

Rastin e ka paraqitur një qytetar llapjan duke e ndarë këtë fenomen shqetësues në profilin e tij në Facebook./Indeksonline/

 

Artikulli paraprakDioGuardi lidhje të forta me republikanët, raportet me nënpresidentin e ri amerikan Pence
Artikulli tjetërPublikohen letrat e Bill Clinton dhe George W. Bush për pasardhësit