Shpejtësia e madhe, përfundon në oborrin e shtëpisë së tjetrit

Para pak çastesh në rrugën C për Matiqan në Prishtinë një veturë e tipit Volkswagen, duke mos e përshtatur shpejtësinë e lejuar ka dal nga rruga dhe është futur në oborrin e një shtëpie private.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar apo pasoja tjera, raporton RTK. Derisa Polica e Kosovës është në vend ngjarje dhe po merret me rastin.

Artikulli paraprakSot ujësjellësit të qytetit i nderprehet rryma. A do të ketë reduktime te ujit ?
Artikulli tjetërAnaliza e fshehtë e CIA-s në 1979-n: Kështu ishte menduar pavarësia e Kosovës dhe formimi i “Shqipërisë së Madhe”