Rrugët e qytetit ”Dëshmorët” dhe “Fitorja” janë të kalueshme (Foto)

Rrugët e qytetit ”Dëshmorët” dhe Fitorja” janë të kalueshme, por nëse takohen dy vetura përball, njëra duhet të kthehet mbrapa pasi që rruga është pastruar sikur të ishte një kahesh. /PodujevaPRESS/

 

Artikulli paraprakGazetari serb: Agjentë të UDB-së u nisën në Shkup për të likuiduar ambasadorin Hill (VIDEO)
Artikulli tjetërZyrtare: Cristiano Ronaldo shpallet lojtari më i mirë në botë për vitin 2016