Reagojnë banorët e rrugëve “Afrim Zhitia”, “Fahri Fazliu”, “Bahri Fazliu” dhe “19 Qershori”

Pas shkrimit të PodujevaPRESS para pak qastesh se gjendja e rrugëve në qytet është e mire, ka shtytur banorët e rrugëve “Afrim Zhitia”, “Fahri Fazliu” dhe “19 Qershori” të regojnë duke dërguar foto të realizuar në këto momente.

Në foto vërehet qart se rrugët përgjatë këtyre lagjeve nuk janë pastruar fare. Bëhet fjalë për pjesen e qytetit afër shkollave fillore “Naim Frashëri” e “Shaban Shala”, dhe kah QKMF-ja./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprak​Xhaka takon dy aktorët e mëdhenj shqiptarë (Foto)
Artikulli tjetërShtëpia e Bardhë ende i referohet Thaçit si kryeministër (Dokument)