Qumili dhe Cima përsëri së bashku

Dy legjendat e humorit kosovar Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili dhe Rasim Thaqi i njohur si Cima kanë filluar xhirimet për projektin e tyre më të ri humoristik, transmeton PodujevaPRESS

Sevdai Radogoshi në prifilin e tij në rrjetin social “Facobok”, ka shkruar :

Më 17 shkurt, në TV Dukagjini, LEGJENDAT prap së bashku

Këta dy aktor kishte vite që nuk bashkpunonin në projekte humoristike./PodujevaPRESS/