Qentë endacak të rrezikshëm pranë mbeturinave (Video-Foto)

Ka ditë që kemi raportuar për tufa qenshë nëpër qytet dhe lagje të ndryshme të qytetit të cilët paraqesin rrezik për qytetarët e veqanërisht për fëmijët.

Sot, ata janë parë afër mbeturinave tē cilat kompania “Pastrimi” si ka larguar fare. /PodujevaPRESS/

qente-1

Artikulli paraprakNgrihet Llapi
Artikulli tjetërZgjedhjet sivjet, të pashmangshme