Qeni i thërret arsyes! (Foto)

Qeni i cili din të gjendet  në këtë acar ka zgjedhur të shtrihet sipër kapakut të  shaktës ku edhe lirohen avujt e ujërave të ngrohta nga banesat e qytetit.

Siç duket edhe në foto të realizuar nga qytetari B.D, ajo pjesë është shkrirë si rezultat i temperaturave të ngrohta që lirohen./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakI tmerrshëm numri i vdekjeve nga acari në Ballkan dhe në Evropën Lindore
Artikulli tjetërKy është dominimi i rrjeteve sociale nëpër Botë ! (Foto)