Protesta në Kodrën e Trimave, tollovi në trafik! (foto)

Banorët e lagjes Kodra e Trimave në Prishtinë, sot në orët e mbrëmjes kanë protestuar se revoltë e reduktimeve të rrymës.

Ndërsa si pasojë e protestave rruga që lidh Prishtinën me Podujevë  ishte bllokuar tërësisht nga ora 17:30 deri 18:30 duke shkaktuar kolona dhe tollovi në trafik. /PodujevaPRESS/