Prishtina po ndotet, Shpendi këndon karaoke (Video)

Këto ditë është raportuar në media se ndotja e ajrit në Prishtinë është në përmasa alarmante.

Deri tani përveç mediave dhe qytetarëve, asnjë nga institucionet e Qeverisë nuk kanë marrë ndonjë masë për këtë, e aq më pak duket se në këtë drejtim po punon Komuna e Prishtinës, ku kryetari i saj Shpend Ahmeti, duket se argëtohet mirë në ndejat që mbahen në kryeqytetin e ndotur, shkruan “Magazina.al”

Në një video të siguruar nga “Magazina.al” i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, shihet duke kënduar karaoke në një nga lokalet e natës në kryeqytet.

 

 

Artikulli paraprakUashingtoni porosit Gruevskin: Mbaj gojën, se e teprove (VIDEO)
Artikulli tjetërKUJDES: Monedha të falsifikuara qarkullojnë në Prishtinë