POLICIA E KOSOVËS: 37 aksidente dhe 782 tiketa për 24 orë në gjithë Kosovën

 

Para pak çastesh policia e Kosovës ka bërë publik raportin e përgjithshëm 24 orësh për gjërat që kanë ndodhur dhe verpimet të cilat janë ndërmarr mbrenda vendit.

Statistika të Përgjithëshme:

Aksidente me të lënduar 015
Aksidente pa të lënduar 022
Tiketa trafiku të shqiptuara 782
Artikulli paraprakJu premtoi migrim në BE, arrestohet në pikëkalimin kufitar në Merdare!
Artikulli tjetërTop 30 lojtarët më të paguar në historinë e tenisit (Foto)