Podujevë: Vdes polici në vendin e punës

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se ai vdiq derisa ishte në vendin e punës.

Ai ishte duke ruajtur në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë dhe dyshohet se kishte sulm kardiak.