Podujevë, kërcënohet polici

Një person është ndaluar pasi dyshohet se kishte kanosur zyrtarin policor.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19 :00 në Podujevë.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti po trajtohet si kanosje.