Performanca e parë private e Bleonës për Donald Trump! (Foto)

Bleona Qereti nuk ka të ndalur, tash madje po merr pjesë edhe në ndejë private të presidentit Trump.
Ajo ka kohë që ka filluar karrierën e saj jashtë vendit dhe kjo si duket po e bën të ndihet edhe më e fuçishme, sidomos sot kur në ndejën e lartëpërmendur do të marrë pjesë si mysafire e tij, shkruan lajmi.net

Para pak orësh thuhet se këngëtarja shqiptare ka performuar për Donald Trump të cilin e ka uruar edhe njëherë publikisht nëpërmjet një fotografie përkah së cilës ka treguar edhe për ndejën.

Kujtojmë se ai i ka ndihmuar Bleonës për ta krijuar karrierën e saj atje.

Artikulli paraprakJuventus kërkon mesfushorin e reprezentaiconit të Serbisë
Artikulli tjetërFOTOGRAFI / Momente fantastike nga inaugurimet e presidentëve të SHBA. Duke filluar nga viti 1857