Nuredin Ibishi publikon një foto të rrallë, shihet edhe ish-deputeti i PDK-së (Foto)

Deputeti i LDK-së, Nuredin Ibishi në profilin e tij në “Facebook” ka publikuar një fotografi të rrallë.

Ai shihet me disa bashkëluftëtarë në kohën e luftës.

Kjo fotografi është realizuar në Zonën e Llapit ku së bashku me Nurën shihet edhe ish-deputeti i PDK-së, Latif Gashi (Lata) dhe doktori Sami Shatrolli.

Artikulli paraprakSHBA do fusë në listën e zezë cilindo që i del kundër Trump-it
Artikulli tjetërKryeministrja britanike: Trump e mbështet 100 për qind NATO’n