Në këtë fshat të Podujevës babë e djalë rrahen mes vete, arrestohen nga Policia

Në fshatin Balofc të Podujevës është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Pas një mosmarrëveshje, babë e djalë janë rrahur mes vete, shkruan IndeksOnline.

“Fsh. Baloc, Podujevë 27.04.2021 – 01:55. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (babë e djalë), pasi që të njëjti pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.