Në Gjimnaz ndërprehet mësimi shkaku i ngrohjes!

Në objektin e ri të Gjimnazit “Aleksandër Xhuvani” në Podujevë, sot, në ditën e parë të fillimit të gjysëm vjetorit të dyt kanë pasur problem me sistemin e ngrohjes dhe  si pasojë e të ftohtit  mësimi është ndërpre.

Burime të PodujevaPRESS bëjnë me dije se janë mbajt vetëm 4 orët e para të ndrrimit të paraditës. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakOpozita me leksione ndaj qeverisë: Veproni kështu ndaj Serbisë
Artikulli tjetërPODUJEVË: MPMS shpërndan 100 pako veshmbathje për nevojtarë (Foto)