Mos e humbni, vjen episodi i radhës i “O Sa Mirë” (Video)

Një tjetër episod i hit-serialit komik, “O Sa Mirë”, ka ardhur para fansave të shumtë të kuaj komedie televizive.

Në kanalin zyrtar të serialit në YouTube është publikuar episodi i 92-të i serisë së shumëpëlqyer.

Padyshim se shfaqja e ‘Arifhikmetit’ në rolin e profesorit të gjuhës shqipe ofron të qeshura deh argëtim për të gjithë shikuesit.

Përballjen e tij me ‘Hakiun’ dhe shumë skena të tjera humori, ju ftojmë t’i shikoni në videon e mëposhtme.

Artikulli paraprakKQZ: Lladrovci – 62,69 %, Xhemajlaj – 37,31 %
Artikulli tjetërTabletat kundër dhembjeve me ibuprofen dhe paracetamol kanë një pasojë katastrofale për femrat