Morena Taraku shtrihet në tokë! (Foto)

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, është njëra ndër femrat e vetme në Kosovë që kujdeset në çdo detaj për dukjen e saj.

Ajo po ashtu është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, shkruan Arbresh.info.

Së fundmi ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet se është shtrirë në tokë për të bërë një nga fotot, padyshim se ajo duket bukur si zakonisht.