Ministri i Punëve të Brendshme të Austrisë, sot viziton Kosovën

Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, sot do të presë në takim ministrin e Punëve të Brendshme të Republikës së Austrisë, Wolfgang Sobotka.

Sipas njoftimit të dërguar për media, të dy, pas takimit do të mbajnë konferencë për media dhe do t’i përgjigjen interesimit të gazetarëve.

Artikulli paraprakMimoza Kusari-Lila paditet për shpifje
Artikulli tjetërDy emrat, që mund ta zëvendësojnë Labin në RTV 21! (FOTO)