Dy emrat, që mund ta zëvendësojnë Labin në RTV 21! (FOTO)

Labinot Gashi, moderatori thuajse më i përfolur në media, sot la RTV21 kjo për shkakun se siç po shkruajnë shumë media në vend, ai kërkoi rritje të pagës.

Ndërsa tani kur ai la këtë televizion, por pyetja që shtrohet është se kujt i mbetet të zëvendësoj atë?

Me gjasë atë do ta zëvendësoj Blerona Zeqiri, me të cilën bashkëpunoi Labi. Si opsion mbetet edhe Visar Kalludra i cili po ashtu i ndihmonte atij në emisionin të shumë shikuar “Një kafe me  Labin”, shkruan GazetaBlic.
Artikulli paraprakMinistri i Punëve të Brendshme të Austrisë, sot viziton Kosovën
Artikulli tjetërKëshilla për gjumë të mirë: Mbathni çorapë dhe shmangni ushqimin e pijet para fjetjes