Milan transferon dy yje (Foto)

Skuadra e Milanit është në pritje të dy përforcimeve të mëdha gjatë verës.

Drejtuesit e Milanit qysh tani kanë nisur misionin për sezonin e ri. Cesc Fabregas dhe Isco mund të transferohen te Rossonerët në fund të këtij sezoni,transmeton Express.

Fabregas dhe Isco nuk e kanë të sigurte qëndrimin te Chelsea përkatësisht Real Madrid, dhe gjatë verës mund të përfundojnë në San Siro.

Ardhja e pronarëve të rinj te Milani pritet të sjellë investime të mëdha për të krijuar një ekip të denjë për të luftuar për tituj në Serie A dhe Evropë. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakKlopp konfirmon dy mungesat e mëdha kundër Man Cityt (Foto)
Artikulli tjetërRrëfehet aktorja: Ja si e shërova kancerin me këtë lëng