Klopp konfirmon dy mungesat e mëdha kundër Man Cityt (Foto)

Philippe Coutinho dhe Joel Matip do të mungojnë kundër Manchester City

Liverpooli do të jetë me dy mungesa të mëdha kundër Manchester Cityt, ndeshje e cila zhvillohet të shtunën, transmeton Express.

Lajmi është bërë i ditur nga trajneri Jurgen Klopp, sipas të cilit mesfushori brazilian Philippe Coutinho nuk është gati për këtë sfidë, derisa do të mungojë edhe Matip.

“Coutinho është në rrugën e duhur, por është ende herët për të. Edhe Matip nuk është gati”, ka deklaruar Klopp. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakNeymar zbulon ekipin e tij të ëndrrave, shumëkujt nuk do t’i pëlqej
Artikulli tjetërMilan transferon dy yje (Foto)