Meda shan keq Francën gjatë këndimit ‘live’ për Ramush Haradinajn (Video)

Këngëtari Mehdin Përgjigjaj – Meda ka reaguar së fundmi nëpërmjet një video për arrestimin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt.

Si shumë fytyra të njohura publike, edhe Meda vendosi që t’i dalë kundër Francës, dhe këtë gjë e ka bërë përmes këngës “Vëllezërit Haradinaj”, ku në një pjesë të tekstit ka ndryshuar vargjet,përcjell Telegrafi.

Ai vendosi që të shajë me nënë Francën gjatë këndimi, teksa kjo gjë shpreh inatin e tij ndaj urdhërarrestit të Ramush Haradinajt.

Videoja është publikuar në Facebook nga menaxheri i diskos “Enjoy” në Shtutgard, Samir Gërvalla.

/PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakFjolla Morina shfaqet topless! (Foto, +18)
Artikulli tjetërREL: Shqiptarët në Maqedoni kërkojnë status shtet-formues, ja çfarë përmbanë platforma e përbashkët