Fjolla Morina shfaqet topless! (Foto, +18)

Këngëtarja Fjolla Morina është padyshim njëra ndër këngëtaret më mediatike të showbizit shqiptar.

Ajo di gjithnjë të bëjë bujë me fotografitë apo videot e ndryshme që publikon në rrjetet sociale, teksa provokuese dhe seksi vjen edhe në postimin e saj më të fundit.

Fjolla ka publikuar në llogarinë personale në Instagram disa fotografi nga fotosesioni i vitit 2014, ku është shfaqur topless,përcjell Telegrafi.

Ajo ka ditur mjaft mirë të ruajë linjat, andaj kjo është arsyeja pse është cilësuar gjithmonë si ndër këngëtaret më seksi të skenës. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakButrinti: Tuna më refuzoi, tani po kërkoj një tjetër këngëtare
Artikulli tjetërMeda shan keq Francën gjatë këndimit ‘live’ për Ramush Haradinajn (Video)