Luksi i stjuardesave (Foto)

Anëtarët e ekuipazhit të aeroplanëve shpesh mund të ankohen se puna e tyre nuk është edhe aq e mirë, por padyshim nuk do ta besoni kur të shikoni se si jetojnë disa prej tyre.

Rrjetet sociale padyshim janë bërë një faktor thelbësor në jetën e përditshme dhe një mënyrë mjaft e mirë për të reklamuar llojin e jetesës.

Përmes hashtagut “#cabincrewlife” stjuardesat kanë postuar foto e video nga jeta e luksit e tyre. /PodujevaPRESS/

 

 

 

Artikulli paraprakKëto të reja na vijnë nga Çiljeta!
Artikulli tjetër5 tendencat “beauty” për 2017