Këto të reja na vijnë nga Çiljeta!

Këngëtarja, modelja dhe nikoqirja e spektaklit ‘Tu Si Que Vales’ vazhdon të mbetet një ndër personat më atraktiv në shfaqje televizive.

Çiljeta së fundmi ka pasur dy bashkëpunime, “Aventura”, bashkë me Armend Ademin dhe “Fle në shpirtin tim” me Altin Sulkun, këngë këto të cilat kanë arritur një sukses të madh, shkruan Arbresh.info.

Çili është shumë aktive në rrjete sociale veçanërisht në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me flokët bionde dhe me përshkrimin, “ Së shpejti”. Se çfarë do të na sjell ajo, mbetet të na e zbuloi koha.

risi-nga-ciljeta-xhilaga-1

Artikulli paraprakUjku shëtit lirshëm nëpër qytet (Foto)
Artikulli tjetërLuksi i stjuardesave (Foto)