Llapi e ‘tronditë’ Munishin në Gjilan

Tashmë kanë përfunduar dy ndeshjet e xhiros së 29’në në Superligën e Kosovës në futboll, takime këto që filluan sot nga ora 15:00.

Llapi e ka njoftuar me humbje Gjilanin e Ismet Munishit. Llapjanët në udhëtim triumfuan me rezultat 0:2.

Llapi tregoi seriozitet të lartë në udhëtim me Gjilanin, pasi me dy golat e Sadriut arrit t’i marr tre pikë të plota dhe të përmirësojë renditjen në tabelë.