LAJMI FUNDIT: Aksident komunikacioni në qendër të qytetit në Podujevë (Foto)

Para pak qastesh ka ndodhur një aksident komunikcioni në qendër të qytetit të Podujevës, ku një vetur e tipit Pasat ka devijuar nga rruga kryesore pas goditjes së vetures tjetër të tipit Mercedes, duke e goditur një dru në trotuar, raporton PodujevaPRESS. Nuk dihet a ka të lënduar. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakÇka raportonin agjentët e CIA-së, për ardhjen e agjentëve të UDB-së dhe atyre të Enver Hoxhes në Podujevë?
Artikulli tjetërReportazh nga Parku i Qytetit në Podujevë (Video+Foto)