LAJM I FUNDIT: Aksident te banja e Lluzhanit (Foto)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë, në fshatin Lluzhan në mes dy veturave, njëra e tipit Jeta dhe tjetra Toyota.

Në këtë aksident nuk ka të lënduar, ndërsa ka vetëm dëme materiale./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakShpetim Bulliqi: Mos u mundoni të përfitoni politikisht, “vozi rus” nuk hyri në Kosovë
Artikulli tjetërSot bëhen 18 vite nga masakra e përgjakshme e Reçakut (Foto +18)