Kujt i frikësohet më së shumti Ermal Fejzullahu?

Ermal Fejzullahu ditë më parë solli projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Nora Istrefi.

‘Hije’, titullohet kënga e re, e cila është shoqëruar me një videoklip mjaft të mirë dhe që deri më tani ka marrë mbi 1.3 milion klikime në YouTube.

Por, këngëtari në një intervistë për Reload të RTV Dukagjinit ka folur edhe për projektet e reja, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshëm, transmeton Telegrafi.

Ndër të tjerash këngëtari ka pohuar se ka marrëdhënie të mira me kolegët e estradës shqiptare, megjithëse ka prej tyre që nuk ia vlen as t’iu përmendet emri.

Gjithashtu ka paralajmëruar se do të mbaj disa koncerte anembanë Evropës, ndërsa fillimisht disa prej tyre këto ditë do ti realizoi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ermali ka zbuluar edhe një detaj mjaft interesant duke thënë se ka frikë shumë të udhëtoj me aeroplan, megjithëse shumë shpesh i bije të lëvizë me to. /Telegrafi/