Kthehet bora, rrugët e qytetit në kaos nga kolonat e gjata (Video+Foto)

Rikthimi i reshjeve të borës ka shkaktuar kaos në komunikacion. Sot, përveç që është ditë tregu, bora e madhe që ka filluar me rënë ka shkaktuar rrëmujë nëpër rrugët e qytetit, duke shkaktuar kolona të gjata./PodujevaPRESS/

 

Artikulli paraprakEfekti i kësaj pije magjike i ka mahnitur doktorët! Heq kolesterolin dhe djegë dhjamin
Artikulli tjetërMbishkrime Shqipe 2500 Vjeçare Në Turqi (Foto)