Kompania “Vaakal” fillon pastrimin e trotuareve në qytet

Kompania e kontraktuar nga komuna e Podujevës “Vaakal”, ka filluar më në fund ti pastrojë trotuaret dhe skajet e rrugëve në qytetin e Podujevës, konkretisht në rrugën Zahir Pajaziti.
Ka disa ditë që kemi raportuar se këmbësorët e kanë shumë të vështirë të ecin nga ngricat në trotuare. /PodujevaPRESS/

 

Artikulli paraprakA beson në zot Adelina Ismaili?
Artikulli tjetërDeklaratat e Sekretarit Mattis për Kosovën dhe FSK’në – top lajm në mediat serbe