Kf Llapi nesër zhvillon miqësore në Podujevë

Kf Llapi si duket e ka marë seriozisht garën për titullin e kampionit të Vala Superliga e Kosovës, një gjë të tillë e dëshmojnë miqësoret e shumta që po zhvillon klubi llapjan.

Në vazhdën e këtyre ndeshjeve, nesër KF “Llapi” pret si nikoqir në ndeshjen miqësore  klubin e 2Korrikut.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë dhe fillon nga ora 13:00. /PodujevaPRESS/.

 

 

Artikulli paraprakRohrabacher: Kufijtë duhet të ndryshojnë në Ballkan, një pjesë e Maqedonisë t’i bashkohet Kosovës (Video)
Artikulli tjetërZEKA: Ky është personi që dha para për me vra Ibrahim Rugovën