Ka filluar sanimi i gropave në magjistralen Podujevë – Prishtinë (Foto)

Kompania e kontraktuar nga Ministria e Infrastruktures për mirëmbajtjen e rrugëve regjionale konkretisht magjistralen Podujevë-Prishtinë, ka filluar sanimin e gropave të cilat janë hapur gjatë periudhës së reshjeve të borës, transmeton PodujevaPRESS. Njëri prej shumë shkaktarëve është edhe kripa e hedhur gjatë ngricave./PodujevaPRESS/
Artikulli paraprakPolicia dhe “merimanga” në aksion rrugëve të Podujevës
Artikulli tjetërBEBE REXHA: MË DETYRUAN QË KËNGËN TIME T’IA JAP RIHANNAS DHE EMINEMIT