Juventus – Inter, formacionet e mundshme (Foto)

Juventus – Inter, formacionet e mundshme (Foto)

Juventus dhe Inter do të përballen të dielën, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A

E përditshmja sportive italiane, TuttoSport ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Massimiliano Allegri pritet të zbresë në fushë me formacion të kompletuar, derisa Stefano Pioli ka vendosur që yllin e ekipit, João Marion ta lërë në bankën rezervë. /Express/

Artikulli paraprakPodujevë: Ja cili asambleistë i AAK-së, nuk e votoi deklaratën për Ramush Haradinaj
Artikulli tjetërUaa! Edhe Flaka Krelani e qet gjoksin jashtë (Foto)