Joe Biden shkon në shtëpi me tren (Foto)

Joe Biden u pa duke marrë trenin për në shtëpi.

Tani ish-zëvendëspresidenti dhe gruaja e tij, Jill, u panë të premten në stacionin Union në Washingon, DC, për të marrë trenin për tu rikthyer në shtëpinë e tyre, pasi Presidenti Donald Trump u betua si Presidenti i 45’të i SHBA’ve.

Joe Biden u nis me tren për në shtëpinë e tij në Delaware.

Ky është udhëtim i tij i zakonshëm që e bëri gjatë kohës sa ishte në senat.

Artikulli paraprakMogherini: I kam ftuar Mustafën dhe Vuçiqin në Bruksel
Artikulli tjetërTrump e ngrit tërë sallën në këmbë për Bill dhe Hillary Clinton (Video + Foto)