Ja sa është ‘trashur’ gjatë shtatzënisë Adelina (Foto)

Diva e estradës kosovare Adelina Ismajli së shpejti do ta përjetojë ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Val Krasniqi pritet të bëhen prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Express.

Vali në profilin e tij në Facebook ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Adelinën.

Ani pse nuk i vërehet barku, Adelina në fytyrë vërehet se ka shtuar pak peshë./Gazeta Express/