Fjolla Morina sërish nudo në klipin e ri (Foto)

Këngëtarja kontraverse Fjolla Morina është në përgatitje të një kënge të re.

Këtë projekt të ri muzikor, ajo do e shoqëroj edhe me videoklip, shkruan sot portali arbresh.info.

Ajo ka treguar se si do paraqitet në klipin e ri.

E, si zakonisht Fjolla ka befasuar me foto duke ‘na bo me dije’ që do jetë përsëri nudo dhe do duket tejet seksi.

Ja fotoja se si do duket Fjolla Morina në videoklipin e ri./Arbresh.info/

4444_1488296572-7109657