Ja me kënd do të luaj Llapi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës

Katër gjysmëfinalistët kanë mësuar kundërshtarët që do të përballën për një vend në finale, njofton PodujevaPRESS.

Besa, Drenica, Llapi dhe Trepça kanë arritur në këtë rang garash.

Trepça do ta pres Besën në ndeshjen e parë, ndërsa në anën tjetër Drenica do të luajë me Llapin.

Lexo po ashtu: Podujeva’s Cycling Group: Të shtunën organizon aktivitet rekreativ! (Foto)

Vlen të theksohet së ky raund ka edhe ndeshjet kthyese.

ÇIFTET

Trepça – Besa

Drenica – Llapi

 

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU